Köleler ve Efendiler – E-Kitap (Ücretsiz)

Peygamberlerin hiçbiri, insanları Tanrı’nın varlığına inandırmaya çalışmadı. Onların yaptığı şey, toplumlarını Tanrı’dan başkasına kölelik etmemeleri için ikna etmekti.

Tanrı kraldı ve ondan başka kimse kral olamazdı. Hükumetlerin, devlet başkanlarının ve dolayısıyla kölelik sisteminin reddedildiği bir Cennet devletine çağrı yapılıyordu. Elçiler, Ütopya’nın tüm kodlarını aktarmıştı.

Peki anlattıkları büyük gerçek neydi ki köleler kitleler halinde onları izlemişti?

“Veritas Vos Liberabit”

Gerçek Seni Özgür Kılar

ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN:
Koleler ve Efendiler – E-kitap

Matbu versiyon için:
http://www.dr.com.tr/Kitap/Koleler-ve-Efendiler/Arastirma-Tarih/Politika-Arastirma/Turkiye-Politika-/urunno=0001705110001

 

“Köleler ve Efendiler – E-Kitap (Ücretsiz)” üzerine bir yorum

  1. Sayın Hamza ve Serhat beyler..Öncelikle emeklerinizi takdir etmek isterim. Programlarınızı ilgi ile izledim. (Geçmiş YouTube da yayınlananlar) Bu yazıyı yazmama sebep olan sizin zaman yolcusu,karadelik,cern deki deney vb konularınızın geçmiş zamanda izlediğimiz The Flash ve Dr Who adlı dizilerde birebir benzer olması. Tabiki bu konuları işleyip film yapabilirler. İlginç olan sizin bahsettiklerinizi işlemesi. Dr who bir zaman gezgini tıpkı Zülkarneyn gibi. Flash ise CERN benzeri oluşumda hızıyla karadelikte solucan açması oldukça ilginç. Bu konuda araştırmalarınız var ise yada konuyu işlediğiniz programınız var ise bilgi edinmek isterim.Başarılarınız devamını dilerim. Saygılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir